preskoči na sadržaj

Osnovna škola Dubovac Karlovac

Login
ŠKOLA ZA SVE UZ POMOĆNIKE U NASTAVI

ŠKOLSKI OBROK ZA SVAKO DIJETE

KAKO SE ZAŠTITITI NA INTERNETU?

Priloženi dokumenti:
hakom brosura.pdf

Kalendar
« Svibanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Tražilica
Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
ENERGY@SCHOOL

Static HTML

 

ERASMUS+

Priloženi dokumenti:
POZIV ZA TESTIRANJE AKTIVNOSTI.docx

KLIKNI I ČITAJ

Brojač posjeta
Ispis statistike od 22. 9. 2010.

Ukupno: 1626319
Ovaj mjesec: 3402
Ovaj tjedan: 576
Danas: 113
ETTAEDU.EU

PRIJAVA NA STRUČNE SKUPOVE

 

UČILICA

RASPORED KONZULTACIJA

Poštovani roditelji, ovdje možete pronaći kontakt e-mail i termine konzultacija predmetnih učitelja u školskoj godini 2021./2022.

HRVATSKI JEZIK

Antonia Colnar Mance

antonia.colnar@skole.hr

srijeda, 4. sat (A smjena)

Dubravka Mužar

dubravka.muzar@skole.hr

srijeda, 5. sat (A smjena)

Andrea Grkovski - Zimet

andrea.grkovski-zimet@skole.hr

četvrtak, 5. sat (B smjena)

Ivančica Šebalj

ivancica.sebalj@gmail.com

četvrtak, 3. sat (B smjena)

ENGLESKI JEZIK

Tatjana Štanjer

tatjana.stanjer@skole.hr

 

Andrea Goršić

andrea.gorskic@skole.hr

četvrtak, 3. sat (A smjena)

Tihana Latković

tihana.calic@skole.hr

četvrtak, 1. sat (B smjena)

Renata Vukonić Čanković

renata.vukonic@skole.hr

četvrtak, 3. sat (B smjena)

Petra Poljak

 

 

MATEMATIKA

Vesna Runje

vesna.runje@skole.hr

petak, 3. sat (A smjena)

Ivana Benković

ivana.benkovic1@skole.hr

četvrtak, 3. sat (A smjena)

Nevena Kovač

nevena.cindric@skole.hr

četvrtak, 5. sat (B smjena)

Kristina Fratrović

kristina.fratrovic1@skole.hr

četvrtak, 5. sat (B smjena)

LIKOVNA KULTURA

Aleksandra Škrtić

aleksandra.skrtic@skole.hr

četvrtak, 4. sat (A smjena)

GLAZBENA KULTURA

 

 

Danijela Jakovljević

danijela.jakovljevic@skole.hr

utorak, 3. sat (A smjena)

PRIRODA/BIOLOGIJA/KEMIJA

Biserka Ćurčija

biserka.curcija@skole.hr

srijeda, 4. sat (A smjena)

Snježana Marković - Zoraja

snjezana.markovic-zoraja@skole.hr

petak, 4. sat (B smjena)

Mario Bastijančić

mario.bastijancic@skole.hr

četvrtak, 3. sat (B smjena)

POVIJEST/GEOGRAFIJA

Maja Lukić Puškarić

maja.lukic3@skole.hr

srijeda, 3. sat (A smjena)

Tihomir Mlinac

tihomir.xgeneral@gmail.com

 

Jasna Višnić

jasna.visnic@skole.hr

srijeda, 4. sat (A smjena)

FIZIKA

Marko Grozdanić

marko.grozdanic1@skole.hr

ponedjeljak, 15:40

TEHNIČKA KULTURA

Biserka Papa - Neskusil

biserka.papa-neskusil@skole.hr

ponedjeljak, 12:30-13:00

Mihael Vučić

mihael.vucic@net.hr

petak, 11:30 – 12:15

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

Alenka Belčić

alenka.belcic@gmail.com

četvrtak, 5. sat (A smjena) ili po dogovoru

Marija Lukežić Štedul

 

 

Stanislava Jovanović

 

 

INFORMATIKA

Kristina Fratrović

kristina.fratrovic1@skole.hr

četvrtak, 5. sat (B smjena)

Krešimir Vojanić

kresimir.vojanic@skole.hr

ponedjeljak, 12:15-13:00

Mihael Vučić

mihael.vucic@net.hr

petak, 11:30 – 12:15

Tanja Mateša

 

petak, 3. sat (A smjena)

Ana Županić

 

 

 

 

 

VJERONAUK

Ivan Bulaja

ivan.bulaja07@gmail.com

petak, 3. sat (A smjena)

Matija Milošić

matija.milosic@gmail.com

srijeda, 3. sat (B smjena)

Sebastian Matracki

sebastian.matracki@gmail.com

 

 

 

 

NJEMAČKI JEZIK

Jasminka Brozinić

jbrozinic322@net.hr

 

 

Kutak za roditelje

Povezana slika

Dragi roditelji ovdje možete pronaći termine konzultacija za učitelje A i B smjene u školskoj godini 2019./2020.

Konzultacije – A smjena:

ALENKA BELČIĆ – srijeda, 5. sat

IVA BELJAN PALAJSA – utorak, 4. sat

IVANA BENKOVIĆ – petak, 3. sat

IVAN BULAJA – ponedjeljak, 4. sat

BISERKA ĆURČIJA – utorak, 4. sat u B smjeni

KRISTINA FRATROVIĆ – ponedjeljak, 3. sat u A smjeni

ANDREA GORŠIĆ – srijeda, 2. sat

DANIJELA JAKOVLJEVIĆ – ponedjeljak, 2. sat u B smjeni

STANISLAVA JOVANOVIĆ – ponedjeljak, 5. sat

MAJA LUKIĆ – utorak, 3. sat

SEBASTIAN MATRACKI – ponedjeljak, 3. sat

DUBRAVKA MUŽAR – srijeda, 4. sat

DANIJELA OŠTRINA – petak, 1. sat

BISERKA PAPA NESKUSIL – B smjena

PETRA RAGUŽ ŠABANAGIĆ – petak, 2. sat u B smjeni

VESNA RUNJE – srijeda, 3. sat

BRANKA TURKALJ

ALEKSANDRA ŠKRTIĆ – petak, 4. sat

TATJANA ŠTANJER – utorak, 3. sat

MARIJA ŠTEDUL – srijeda, 11:30 (A-smjena ujutro)

JASNA VIŠNIĆ – ponedjeljak, 3. sat

NIKOLINA VRBANIĆ – ponedjeljak, 4. sat

MILICA VUČINIĆ – srijeda, 5. sat u B smjeni

 

Konzultacije – B smjena

BAJIĆ BOJANA – petak, 2. sat

BASTIJANČIĆ MARIO – četvrtak, 4. sat

BROZINIĆ JASMINKA – srijeda, 14:00 - 14:45

CINDRIĆ NEVENA – utorak, 5. sat

ĆURČIJA BISERKA – utorak, 4. sat u B smjeni

FRATROVIĆ KRISTINA – petak, 2. sat

GRKOVSKI ZIMET ANDREA – srijeda, 2. sat

JAKOVLJEVIĆ DANIJELA – ponedjeljak, 2. sat u B smjeni

LUKIĆ MAJA – srijeda, 3. sat u B smjeni

MARKOVIĆ-ZORAJA SNJEŽANA – četvrtak, 4. sat

MILOŠIĆ MATIJA – ponedjeljak, 5. sat

MLINAC TIHOMIR – ponedjeljak, 4. sat

PAPA NESKUSIL BISERKA – petak, 4. sat

RAGUŽ ŠABANAGIĆ PETRA – petak, 2. sat u B smjeni

ŠEBALJ IVANČICA – utorak, 2. sat

ŠKRTIĆ ALEKSANDRA – ponedjeljak, 3. sat

MARIJA ŠTEDUL – srijeda, 14:00 (B-smjena ujutro)

VUČINIĆ MILICA – srijeda, 5. sat

VUKONIĆ-ČANKOVIĆ RENATA – četvrtak, 2. sat

KREŠIMIR VOJANIĆ – utorak, 11:30 - 12:15

 




preskoči na navigaciju