« Siječanj 2021 »

Veselo kročimo u jesen
Autor: Ivana Spudić, 2. 10. 2020.

Dragi naši učenici, poštovani roditelji,

već je protekao prvi mjesec nove školske godine, 2020. / 2021. Rujan je iza nas, počeci su iza nas i sad smo već sasvim uronili u školske obveze.

Kao što je poznato, ove školske godine u produženi boravak mogu ići samo učenici prvih i drugih razreda, sukladno poštivanju donesenih mjera od strane epidemiologa, javnog zdravstva i MZO-a, a koje se odnose na prostorne uvjete u kojima se djeca nalaze dok su u školi, odnosno produženom boravku. Iz istih razloga ove školske godine produženi boravak se odvija u naše obje školske zgrade pa tako ne dolazi do miješanja skupina. Imamo formirane dvije skupine u svakoj školskoj zgradi, svaka u svojoj učionici. Osim toga, svaka učionica boravka pregrađena je prozirnom plastičnom pregradom kako ne bi dolazilo do miješanja učenika iz dva razredna odjeljenja.

Pridržavamo se svih mjera i propisa, živimo "novo normalno" ali i dalje smo vesela, znatiželjna, dobrodušna i kreativna djeca. Volimo učiti, otkrivati, saznavati, igrati se, stvarati, pjevati, trčati, biti veseli i nasmijani. Takvi smo u našoj školi i u našem boravku!

Želimo vam pokazati ishode stvaralačkog rada i aktivnosti kojima smo dočekali mjesec listopad, te svima još jednom zaželjeti radosnu i uspješnu školsku godinu. Budite dobro, budite zdravo!

Učenici drugog razreda izveli su nam igrokaz "Listopad" Tamare Vrbanović.

Učenici prvih i drugih razreda na likovnoj su radionici izrađivali životinje ili frizure koristeći prešano jesensko lišće.

Produženi boravak

Dragi naši učenici i roditelji !

Na kraju smo još jedne školske godine. I ove godine smo u Produženom boravku puno učili, vježbali, ali i kreativno se izražavali ! Sa željom da ljetne praznike provedete u veselom i ugodnom raspoloženju pozdravljamo vas s malom izložbom naših radova ! Uživajte u suncu, vidimo se na jesen !

Učiteljice Dubravka i Ivana smiley