« Rujan 2020 »

Uskrs, simbol novog života
Autor: Ivana Spudić, 9. 4. 2020.

Dragi naši učenici i poštovani roditelji !

Kao što znate, od sutra pa do idućeg utorka su nenastavni dani i proslavit ćemo blagdan Uskrsa. Ove godine nešto drugačije, bez odlaska u crkvu, bez velikih obiteljskih okupljanja. No u ovom velikom obiteljskom i tradicijskom blagdanu svejedno možemo pronaći radost i nadu.

Sudjelujte u pripremama za blagdan i dajte mašti na volju. Odmorite se i zabavite kroz kreativne aktivnosti. Izradite čestitku za Uskrs. Darujte je članovima svoje obitelji ili je uslikajte i pošaljite svojoj učiteljici ili prijatelju. Kao i vi tako neka i čestitka bude vesela, radosna, maštovita, dječja...

Sudjelujte u izradi pisanica, uskrsnih gnijezda, košarica i uskrsnih grana. Dajemo vam prijedloge kako možete na prirodan način obojati jaja i dobiti lijepe pisanice. Pokušajte zajedno, i roditelji i djeca i želimo vam da uživate u svakom koraku!

Dragi naši učenici, nedostajete nam, mislimo na vas i nadamo se skorom susretu.

Sretan Uskrs želimo vama i vašim obiteljima!

Vaše učiteljice

Produženi boravak

Dragi naši učenici i roditelji !

Na kraju smo još jedne školske godine. I ove godine smo u Produženom boravku puno učili, vježbali, ali i kreativno se izražavali ! Sa željom da ljetne praznike provedete u veselom i ugodnom raspoloženju pozdravljamo vas s malom izložbom naših radova ! Uživajte u suncu, vidimo se na jesen !

Učiteljice Dubravka i Ivana smiley