« Siječanj 2021 »

Djeca govore
Autor: Ana Sudarević, 16. 10. 2013.

U petak 11. listopada 2013. u Dječjem domu Vladimir Nazor u sklopu Dječjeg tjedna održano je Čitanje pod zvijezdama u organizaciji Udruge roditelja potencijalno nadarene djece Mali princ iz Karlovca. Tema je bila Samo se srcem dobro vidi.

U sklopu projekta Udruga Mali princ objavila je i literarni natječaj Djeca govore, a zadatak je bio napisati pismo odraslima na teme: Da sam ja na tvom mjestu, Što me boli kod tebe, Svijet koji vidim, svijet koji želim.

Na natječaj su pristigli radovi iz OŠ Grabrik i OŠ Dubovac. Najbolja pisma su nagrađena, a posebno nas raduje što su nagrađeni učenici naše škole. Magdalena Markuš (8.d) osvojila je prvo mjesto, Matija Bosiljevac (4.c) treće mjesto, a pohvaljeni su i učenici Karlo Babić i Sara Lončar. Mentorice su Andrea Grkovski-Zimet, Nataša Trajanovski i Branka Božić.

Na natječaj su pristigli radovi iz OŠ Grabrik i OŠ Dubovac. Najbolja pisma su nagrađena, a posebno nas raduje što su nagrađeni učenici naše škole. Magdalena Markuš (8.d) osvojila je prvo mjesto, Matija Bosiljevac (4.c) treće mjesto, a pohvaljeni su i učenici Karlo Babić (4.c) i Sara Lončar (4.a). Mentorice su Andrea Grkovski-Zimet, Nataša Trajanovski i Branka Božić.