« Kolovoz 2020 »

Crna kuća - mjuzikl u boji
Autor: Ana Sudarević, 11. 3. 2013.

Zainteresirani učenici i nastavnici naše škole te njihovi prijatelji, ljubitelji kazališta i mjuzikla, pogledali su u petak 8. ožujka mjuzikl Crna kuća – mjuzikl u boji. Radi se „originalnom hrvatskom proizvodu“ čija priča prati nesuglasice između Kaptola i Griča u vrijeme turske opasnosti, a ovu zanimljivu i zabavnu priču potpisuju Ladislav Prežigalo i Darko Hajsek. U kino dvorani Studentskog centra u Zagrebu dva sata se pjevalo, plesalo i smijalo.

Još treba istaknuti da je ova izvedba bila i humanitarnog karaktera. Naime, tijekom pauze i nakon predstave prikupljale su se donacije za štićenike prihvatilišta za beskućnike Hrvatskog crvenog križa u Zagrebu.